KAYSERİ 17 °C
En Düşük 10 °C
En Yüksek 22 °C
Karakter Boyutu :
Belediyeye gelene sıcak ikram

Belediyeye gelene sıcak ikram

13 Ağustos 2013 13:08 SalıBüyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak belediyeye her ne iş için olursa olsun ziyarette bulunan vatandaşlara sıcak içecek ikramında bulunduklarını bildirdi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak belediyeye her ne iş için olursa olsun ziyarette bulunan vatandaşlara sıcak içecek ikramında bulunduklarını bildirdi. Melikgazi Belediyesine herhangi bir iş takibi için gelen her vatandaşı misafir olarak gördüklerini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, misafir olarak değerlendirilen her vatandaşa halkla ilişkilerde yeni bir uygulama ile sıcak çay, kahve, nescafe ve bitki çayı ikramında bulunduklarını kaydetti.

Her katta ve koridorda yer alan elektrikli semaver ve sıcak su demlikleri ile vatandaşların kendi sıcak içeceklerini kendilerinin alacağını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

"Melikgazi Belediyesi olarak halkla ilişkiler de yeni bir uygulama başlattık. Bu çalışma ile belediyemize ister iş takibi, ister ise bir ziyaret için gelen vatandaşlarımız her koridor ve ve katta bulunan ikram masalarından ücretsiz içecek alabilecektir. Belediyenin ikramını kendisinin bizzat alacağı bir uygulama da aynı zamanda belediyede görev yapan personel de yararlanabilecektir. Sıcak demli hazır çay yanında nescafe ve çeşitli bitki çaylarının da yer aldığı ikram masasından isteyen herkes ücretsiz olarak faydalanacaktır."

Başkan Büyükkılıç, bu uygulamanın belediyeye ait zabıta, sosyal ve spor ile atölye tesislerinde de yapılacağını bildirdi. 

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (7559) defa okunmuştur.

ETİKETLER

kayseri - melikgazi -

KAYSERİ - HABERLERİ